stížnost na Garrixer

Porušuje nějaký administrátor pravidla, nebo zneužívá svá práva? Zde máš možnost ho nahlásit.
Zamčeno
honza.paluda73

stížnost na Garrixer

Příspěvek od honza.paluda73 » 16.03.2018, 14:26

Váš nickname: «✪BennyCZ✪»
Server: jb Addizone #1
Administrátor: Garrixer
Popis situace: Celé to začíná tím že sem se připojil k ct a nešel mi mikrofon ale neslo mi jit ani zpatky k teroristum. Tak sem cekal ze me vasi admini presunou a oni pres dve minuty nedelali vubec nic. (od začátku dema - cca 55 sec). potom me nastvalo nudne simonovani admina (2:25 - konec kola) a tak sem mu napsal ze srandy ze je hloupej (4:25) a dostal jsem bez nejakeho upozorneni nebo něčeho takovyho kick. Pripojil jsem se znovu a chtel vysvětleni ale to mi to nedokazal ani vysvělit a dost povysene mi rekl neco jako admin dysrespect a to sem nevedel co znamena (cca začátek 2. dema). Prijde mi spatny kdyz admin nevi ani za co da kick a neumi ani simonovat protoze to nikoho nebavilo.
Důkaz: http://leteckaposta.cz/296015499

Kro0
Správce

Re: stížnost na Garrixer

Příspěvek od Kro0 » 16.03.2018, 17:28

Ahoj, děkujeme za nahlášení. V první řadě chci říct, že admin byl informován, upozorněn a poučen, pokud by se špatné chování opakovalo, tak bude i potrestán. Jeho aroganci rozhodně netolerujeme.
V druhé řadě chci říct, že tvé vystupování na serveru (viz. demo) také není zrovna perfektní, příště nebuď tak útočnej a nenavážej se do něj, jinak poneseš následky i ty.

Jeník

Re: stížnost na Garrixer

Příspěvek od Jeník » 16.03.2018, 17:55

Škoda slov na vás oba

Zamčeno