žádost o unban ts3 dom

Dostal jsi neoprávněný ban? Podej si žádost a my to prověříme!
Odpovědět
Kerrysek

žádost o unban ts3 dom

Příspěvek od Kerrysek » 28.07.2017, 20:50

Pěkný den přeji dneska28.7. jsem dostak neprávem ban od nejhoršího admina Doma důvod: zastával jsem se tomsíkka protože ho dom okradl o nože tzv: scammnul. Dom mu slíbil 50 euro za pěstní dýky a nedal mu nic tomsíkk tam brečel neberte to s humorem. Taky pravda co řekl Masco i když jsem ho slyšel poprvé a doufám že ne naposled. Masco řekl že oba by měly dostat po prdelce:D , protože tomsíkk scammnul jednoho swakegreena nebo jak se to čte ale chtěk mu to vrátit teď toho lituje že mu to nevrátil momentálně knife má u sebe nejhorší admin dom....nevím taky co dom řešil s tomsíkkem u fandy v roomce když to není jeho věc že tomsíkk někoho scammnul chápal bych kdyby scammnul doma. Přišel jsem do roomky jak ho scammnul byl tam spifi fanda tomsíkk masco a ještě jeden.... nevím kdo toto je taky stížnost na admina Doma. nechápu to i když mu asi několik roků bude a není to 5 letej kid jako muffin:DDD s humorem. prosím zbavte doma funkce: zkráceně: dom scammnul tomsíkka a k tomu mě dal ban když jsem se zastával.

Děkuji za odpověď eSuba Kerrys

Prosím až nebudu mít ban až si to s domem můžu vyřídit v moji roomce:)
Dome nevyjádřuj se k tomuhle
Budu chtít vidět jaký budeš odvážný až s tebou budu mluvit děkuju za odpověď officiální hráč eSubi. eSuba Kerrys

dom69

Re: žádost o unban ts3 dom

Příspěvek od dom69 » 28.07.2017, 22:37

Za 1) Nebudeš mi říkat co mám dělat, nejsem žádnej tvůj podřízenej
Za 2) Movnul jsem tě do roomky kde jsem to stebou měl řešit, ale nějak si mlčel
Za 3) Nepoužívej Voicechanger
„Říkej lež dostatečně hlasitě a dostatečně dlouho a lidé tomu uvěří.“ - Adolf Hitler

Odpovědět