Hráč Samson mi nenahlásil VD

Někdo něco provedl co je v rozporu s pravidly a ty máš důkaz? Nahlas nám ho zde!
Zamčeno
AdamVanca

Hráč Samson mi nenahlásil VD

Příspěvek od AdamVanca » 30.04.2018, 09:43

Jméno hráče: Samson.cz

SID hráče: STEAM_1:0:151645356

Popis prohřešku: Simon mi nahlásil VD a Samson.cz šel se mnou. VD měl i BlondeS. BlondeS vzal MP7 a chtěl zabít hráče Samson.cz, ale v tom momentě zabil i mě. Hráč se vymlouval na to že to udělal omylem. Dále vyhrožoval že bude dávat FK. Hráč mi sice VD nahlásil ale nedal mi ho. Hned na začatku dema je kde nás zabil.

Důkaz: Hráč BlondeS, Viktorka, http://leteckaposta.cz/742168029

Vyčasování dema: 0:00, 2:20, 3:55, 4:40, 7:00, 7:20, 7:30.

Doufám že takových to lidí bude na serveru conejmíň :)
Přeji hezký zbytek dne.

Prcina
Kontaktovat uživatele:

Re: Hráč Samson mi nenahlásil VD

Příspěvek od Prcina » 30.04.2018, 11:21

Sám píšeš, že ti hráč VD nahlásil, tudíž nechápu proč má tohle téma název : "Hráč Samson mi nenahlásil VD".
A myslím si, že za to, že ti nedal VD, tak se moc na webu nevyřeší, a spíš by se mělo na tohodle hráče dát pozor, skrz to, že jsi psal jak vyhrožuje, že bude dávat FK/MFK...
MOTO : Když mě hodíš k vlkům, vrátím se jako vůdce smečky!

Majkí

Příspěvek od Majkí » 30.04.2018, 12:08

Takže, na demo jsem se podíval, a už jak si psal na začátku nejde vidět jak vás zabil. Kolo potom co jste spamovali o mikrofon ho dostal BlodenS, a říkal o něčem co na tom demu ani není, a to že všichni vyhrožujete tím, že půjde na forum když ti nedá mikrofon nebo VD ti příjde normální ? Samsom porušil hodně pravidel, buď je to nový hráč nebo někdo z konkurence, ale to hlavní proč si psal tuhle téma, Samson ti VD nahlásil a VD jsi dostal taky, taky když jsi mluvil nešlo tě slyšet. Nechám to někom z vedení, ale VD ti nahlásil a VD jsi dostal další kolo taky, takže nechápu proč jsi nazval tému "Hráč Samson mi nenahlásil VD", samozřejmě udělal tam hodně chyb jako simon, ale to je něce jiné. Takže počkám až se k tomu vyjádři někdo z vedení nebo HLA.
For every minute you are angry, you lose sixty seconds of happiness.

Mates
Vedení
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mates » 30.04.2018, 12:45

Dobrá tedy,
Než se dostanu k samotnému nahlášení. Chápu že jsi to myslel dobře, ale pravidla jak na serveru tak i zde platí pro všechny. 1) Přísný zákaz se vyjadřovat pod téma, které se vás netýká. Všechny pravidla najdeš ZDE. Pro příště mu to raději napiš do PM.

Tak a konečně k jádru věci. Jak už zde bylo zmíněno tak nechápu proč se téma jmenuje Hráč Samson mi nenahlásil VD, když jsi VD dostal. Pokud se to mělo týkat chyb co udělal tak jsi to tak měl i pojmenovat. Nicméně na ban to nevidím. Lepší než ban bude to dotyčnému vysvětlit.

Věc beru za uzavřenou.
Pokud máte jakékoliv otázky tak mě kontaktujte pomocí PM nebo STEAMU.

Steam: https://steamcommunity.com/id/mates5656

Zamčeno